Latest Stories

July 02, 2016

Të vërtetat e jetës së Tunës (Video)

Të vërtetat e jetës së Tunës (Video)

Altuna Sejdi – Tuna është protagonistja e radhës e ciklit të dokumentarëve për jetën dhe fshehtësitë e fytyrave publike. I gjithë rrugëtimi i jetës...

Donte të takonte kryeministrin, helikopteri ia pret kokën

Donte të takonte kryeministrin, helikopteri ia pret kokën

Përpjekja e një të reje peruane për t’ia dorëzuar personalisht një letër kryeministrit, ku i kërkonte lirimin e vëllait nga burgu, përfundoi në tragjedi....

5 sinjalet e para që tregojnë se mund të keni sulm në zemër

5 sinjalet e para që tregojnë se mund të keni sulm në zemër

https://www.youtube.com/watch?v=afYCN3Upy_w Shumë njerëz besojnë se sulmi në zemër ndodh papritmas dhe pa paralajmërim. Sidoqoftë, sulmi në zemër nuk vjen pa paralajmërim. Ka disa shenja...

Përse gjatë verës ndarjet janë më të shpeshta

Përse gjatë verës ndarjet janë më të shpeshta

Dielli, ditët më të gjata, netët më të ngrohta dhe largimi nga rutina, janë sfida shumë të mëdha për shumë çifte, andaj disa sosh...

Universiteti i Konstandinit në Romë nderon me Doktor “Honoris Causa” Ylli Ndroqin

Universiteti i Konstandinit në Romë nderon me Doktor “Honoris Causa” Ylli Ndroqin

Universiteti i Konstandinit në Romë nderon me Doktor “Honoris Causa” Ylli Ndroqin

Anjeza Shahini Transferohet Në Angli

Anjeza Shahini Transferohet Në Angli

Prej disa vitesh këngëtarja Anjeza Shahini po jeton një histori dashurie me një djalë anglez i cili ishte transeruar në Shqipëri për shkak të...

Ermonela Jaho Për Marie Claire

Ermonela Jaho Për Marie Claire

Artistja e talentuar shqiptare është përzgjedhur mes artistëve që interpretojnë në skenën e teatrit si fytyra të freskëta dhe plot dritë. Prestigjozja “Marie Claire”...

Eni Koçi Me Klip Të Ri (Video)

Eni Koçi Me Klip Të Ri (Video)

Këngëtarja joshëse, Eni Koçi, ka sjellë projektin më të ri muzikor të titulluar “My Papi”. Kënga është kompletuar me videoklip, ndërsa është e realizuar...

Tuna Me Getin Apo Cozmanin?

Tuna Me Getin Apo Cozmanin?

Përgjatë gjithë verës kënga e saj në duet me Cozman, ishte ajo që u dëgjua më shumë në secilën ndejë e radio. Dhe duket...

Ja Zogu I Gentës! (Foto)

Ja Zogu I Gentës! (Foto)

Çështja e “zogut” ka nisur të bëhet shumë trendi në mesin e artisteve shqiptare.E fundit është këngëtarja Genta Ismajli e cila në një mbrëmje...

Adelina e Vali, çifti më i bukur në estradë

Adelina e Vali, çifti më i bukur në estradë

Përveç që është pagëzuar si diva e skenës shqiptare, e shumë shpesh edhe si femra më e bukur, këngëtarja e njohur Adelina Ismaili e...

Elhaida Dani Nuk Shkon Në Sanremo

Elhaida Dani Nuk Shkon Në Sanremo

Pas fitores së edicionit të “The Voice Of Italy” si dhe të aktiviteteve të shumta sa i përket karrierës së saj, këngëtarja Elhaida Dani...

Lopez Rikthen Mbiemrin E Vajzërisë

Lopez Rikthen Mbiemrin E Vajzërisë

Këngëtarja latine Jennifer Lopez ka bërë kërkesë në gjykatë që të shlyejë mbiemrin e ish-bashkëshortit Marc Anthony, i cili ende zyrtarisht figuron në dokumentet...

Rita Ora foto fantastike

Rita Ora foto fantastike

Rita Ora me foto fantastike    

Rihanna Publikon Videoklipin E Ri (Video)

Rihanna Publikon Videoklipin E Ri (Video)

Rihanna ka publikuar videoklipin e ri të saj, të këngës “What Now”. Këngëtarja nga Barbados ka ashtu siç paralajëroi e publikoi këngën e re të premtën...

Adelina Premton ‘Ngritjen E Temperaturave’

Adelina Premton ‘Ngritjen E Temperaturave’

Është komentuar shpesh në publik për format e saj mjaft të mira trupore. E po aq shpesh është komentuar edhe për skenat ‘thumbuese’ që...

Sponsored Links

http://gazetashqip.eu

GazetaShqip Lajme Online Shqip

www.gazetashqip.eu
http://botashqip.com

BotaShqip Informacionet nga Bota Shqiptare

www.botashqip.com
http://albaniaserver.com

Albania Server - Hosting Profesionale per Faqe Online

www.albaniaserver.com
Të vërtetat e jetës së Tunës (Video)

Të vërtetat e jetës së Tunës (Video)

Altuna Sejdi – Tuna është protagonistja e radhës e ciklit të dokumentarëve për jetën dhe fshehtësitë e fytyrave publike. I gjithë rrugëtimi i jetës...

Donte të takonte kryeministrin, helikopteri ia pret kokën

Donte të takonte kryeministrin, helikopteri ia pret kokën

Përpjekja e një të reje peruane për t’ia dorëzuar personalisht një letër kryeministrit, ku i kërkonte lirimin e vëllait nga burgu, përfundoi në tragjedi....

5 sinjalet e para që tregojnë se mund të keni sulm në zemër

5 sinjalet e para që tregojnë se mund të keni sulm në zemër

https://www.youtube.com/watch?v=afYCN3Upy_w Shumë njerëz besojnë se sulmi në zemër ndodh papritmas dhe pa paralajmërim. Sidoqoftë, sulmi në zemër nuk vjen pa paralajmërim. Ka disa shenja...

Përse Femrat E Bukura Janë Të Vetmuara?

Përse Femrat E Bukura Janë Të Vetmuara?

Hulumtimet tregojnë që gjithnjë e më shumë femra, të cilat janë të bukura, kanë stil, karrierë, mirëpo për ndonjë arsye nuk arrijnë të tërheqin...

Lima, Perfekte (Foto)

Lima, Perfekte (Foto)

Nëse do të kishte një garë për mision me bluzë të lagur, Adriana Lima do të ishte një fituese e sigurt.32-vjeçarja shfaqi anën e...

Kledi Kadiu Prezanton Të Dashurën E Re

Kledi Kadiu Prezanton Të Dashurën E Re

Kledi Kadiu prezanton të dashurën e tij. Vetëm pak kohë më parë ai kishte deklaruar se Maria De Filippi e këshillon gjithmonë në lidhje...

Shkëndijes Po Ja Lypin (Foto)

Shkëndijes Po Ja Lypin (Foto)

Këngëtarja Shkëndije Muaja paralajmëron të vie si një bomb në skenën muzikore, duke shprehur për herë të parë me anë të këngës ndjenjën e...

ShowBiz

Rita kolabon, dërgohet në spital

Rita kolabon, dërgohet në spital

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka kolabuar gjatë një sesioni fotografik në Miami dhe është dërguar në spital me një autoambulancë. Fotografët kanë...

Gossip

Sabri Fejzullahu Ankohet Se Televizionet E Bojkotojnë (Videoklipi I Ri)

Sabri Fejzullahu Ankohet Se Televizionet E Bojkotojnë (Videoklipi I Ri)

Në promovimin e këngës së tij më të re në RTV21, këngëtari Sabri Fejzullahu është ankuar se ka televizione publike në Kosovë të cilat asnjëherë nuk...

VIP Shqiperia located at 511/67 Prishtine , Prishtina,Kosovo, KS . Reviewed by 77 customers rated: 4 / 5